malezi

پادشاه مالزی، ملکه زیبای روسی را طلاق داد.

به گزارش راه اترک، وقتی معیارهای ازدواج درست نباشد، ازدواج هم سرانجام نخواهد داشت و در این بین فرقی ندارد که فرد در چه موقعیتی قرار داشته باشد.

پادشاه سابق مالزی در سن بالا، تصمیم می گیرد که با ملکه زیبای روسی ازدواج کند.

دختر زیبای روس هم معیارش را برای ازدواج پول و مقام اعلام می کند و بر همین اساس این دو فرد با مسلمان شدن دختر روس، ازدواج می کنند ولی این ازدواج، دیری نمی پاید و منجر به طلاق می شود.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه در این خصوص می نویسد:«پادشاه سابق مالزی از ازدواج با ملکه زیبایی مسکو پشیمان شده است.

سلطان در بیانیه خود ابراز پشیمانی کرد که تصمیمات وی وازد زندگی خصوصی مردم مالزی شده است و منجر به اختلافات در شبکه های اجتماعی شده است. او همچنین از این واقعیت که عکسهای شخصی وی و "اطلاعات نادرست" درباره زندگی وی در اینترنت منتشر می شود، ناراضی است.

در بیانیه رسمی پادشاه پیشین مالزی آمده است: "من از ساکنان مالزی می خواهد که به اطلاعات نادرست منتشرشده در شبکه های اجتماعی اعتماد نکنند. فقط بیانیه های رسمی کاخ و وکلای اعلیحضرت سلطان محمد پنجم را باید در نظر گرفت و این اطلاعات باید به عنوان منبعی برای انتشار در رسانه ها باشد."

پس از طلاق ، ملکه زیبایی مسکو از پادشاه، این زن چندین عکس در اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت که پادشاه با این دختر ازدواج کرد زیرا بچه آوردن "بزرگترین رویای زندگی او" بود.

مراسم عروسی این زوج در نوامبر 2018 برگزار شد. در ماه آوریل ، ملکه روسی به اسلام گروید و نام ریحان را گرفت و یک ماه و نیم پس از عروسی ، حکم پادشاه لغو شد. رسانه ها این تصمیم را با فشار شورای حکام مالزی مرتبط می دانند.

اسپوتنیک اضافه کرده است که عروس در هنگام ازدواج 24 سال  ازدامادجوانتر بوده و خیلی سنتی ازدواج کرده اند و معیار زن پول و مقام بوده است.»

انتهای پیام/روح انگیز مرادیانی