استفاده تبلیغاتی دولت از یارانه هاعلی رغم اعتقاد دولت به حذف آن - پایگاه خبری تحلیلی اترک

آرشیو

روز : ماه : سال :

yaraneh1

در آستانه انتخابات، دولت یازدهم علی رغم شعارهای خود مبنی بر تورم زا بودن توزیع یارانه ها، مبالغ زیادی پول را به بازار تزریغ کرد.

به گزارش راه اترک، دولت در تمام مناظراتش به هنگامی که رقبا از افزایش یارانه ها می گفتند، این عمل را تورم زا و غیرممکن برشمرده ولی در عمل خود به همانگونه ای عمل کرده که مخالفتش را با آن اعلام نموده است.

توزیع یارانه سه برابری ، برگرداندن یارانه افرادی که یارانه ی آنها حذف شده است، پرداخت پول بازنشستگی کارمندان ، پول حق التدریسیها و ... از جمله برنامه هایی است که دولت در آستانه انتخابات انجام داده و سوال این جاست که اگر دولت می توانست این کارها را انجام بدهد، چرا قبلا این کارها را انجام نداده است ؟

سوال دوم این است که آیا با این هزینه های انجام شده، خزانه برای دولت دوازدهم خالی نخواهد شد؟

سوال سوم این است که آیا دولت دوازدهم هم می تواند با توجه به این که دولت عنوان کرده این پرداختها، علی الحساب است، به این کار ادامه دهد؟

سوال آخر، مجلس به خصوص رئیس آن یعنی آقای لاریجانی که عملی شدن پرداخت یارانه بیشتر را غیر قابل انجام اعلام کرده است، چرا در خصوص کارهای انجام شده دولت، هیچ واکنشی نشان نمی دهد؟

yaraneh1

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 ما بصیریم 1396-02-26 07:33
به قول آقای روحانی مردم بهعقب برنمی گردند.
4 سالی که با دولت یازدهم بر مردم گذشت، 4 سالی بود که مردم داغهای زیادی دیدند ولی غیرتی از دولت ندیدند.
حجاج ما در سرزمین امن الهی خونشان بر زمین ریخت ولی سیاست بازی دولت، کاری برای آنها نکرد!
عزت مندی مردم ما زیر سوال رفت و ناموسمان در تفلیس و در زمانی که رئیس دیپلماسی ما در آن سرزمین بود، مورد تعرض قرار گرفت ولی صدایی از دیپلماسی برنیامد!!
ما به دولتی رای خواهیم داد که عزت و سربلندی ملتی با تمدنی عظیم را به آنها بازگرداند نه تابع سیاست بازی های جهان غرب باشد.
رای ما رئیسی صد درد صد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید