کد خبر

ghezelsoflu

مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان از تایید خبر تعطیلی کارگاههای جنگلداری استان خبر داد و گفت: نیروهای اخراج شده این کارگاهها به عنوان نیروی حفاظتی به کار گرفته می شوند.

به گزارش راه اترک،در تاریخ 11 اردیبهشت 98، خبری در خبرگزاری مهر منتشر شد مبنی بر اخراج 470 قرق بان در استان گلستان که دل قرق بانان را شکست.
اما جهت یادآوری قرق بانان و مردم و به خصوص اصحاب رسانه و همچنین مدیرکل منابع طبیعی ، گفتگوی راه اترک با قزلسفلو مبنی بر بکارگیری دوباره این نیروها را در سایت منتشر می کنیم.
این گفتگو در تاریخ 29 فروردین 98 انجام شد که دوباره منتشر می شود.

ابوطالب قرلسفلو، مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان، خبر تعطیلی کارگاههای طرح جنگلداری را در کل استان، تایید کرد.

قزلسفلو در گفتگو با راه اترک گفت: بر اساس آنچه در برنامه 6 قانون توسعه باید طرح جنگلداری ها متوقف شود که این امر در استان اتفاق افتاده است.

مدیرکل منابع طبیعی در خصوص وضعیت نیروهای شاغل در این طرح هم گفت: برنامه تعدیل نیرو هم در تعطیلی کارگاه وجود خواهد داشت ولی قرار است که نیروهای با سابقه این طرح در قالب طرح حفاظتی به کار گیری شوند و ما امروز با این نیروها در استان جلسه داشتیم و همه موارد را به آنها توضیح دادیم.

وی در خصوص نیروهایی که سابقه آنها زیاد گفت: نیروهایی که سابقه آنها زیاد است و نزدیک بازنشستگی هستند، در خصوص بازنشستگی آنها کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام/رضا جامی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید