F35

آمریکا ساخت جنگنده های F35 را به سال بعد موکول کرد.

به گزارش راه اترک، جنگنده F35 ، از جمله جنگ افزارهایی است که علاوه بر آمریکا، رژیم صهیونیستی نیز از آن برخوردار می باشد.

در پی تلاش آمریکا برای تحقق معامله قرن، دونالد ترامپ برای گمراه کردن مقامات اماراتی، به آنها وعده فروش F35 را داد.

وعده ای که به شکل ظاهری ، با مخالفت مقامات رژیم صهیونیستی مواجه شد ولی این مخالفت و اعتراض صهیونیستها فقط برای تحریک اماراتیها بود و اماراتیها نیز با همین ترفند آمریکاییها، فریب خورده و تن به ذلتی دادند که ثمره اش طی ماههای آینده خود را نشان خواهد داد.

حالا بعد از گذشت کمتر از یک ماه، مقامات نظامی آمریکایی مدعی شده اند که دولت آمریکا اجازه تولید جنگنده های F35 را نمی دهد و احتمالا ساخت این جنگنده ها به سال بعد موکول خواهد شد.

اسپوتنیک روسیه در این خصوص نوشت:« قبل از آنکه معاون وزیر دفاع آمریکا الن لورد اجازه آغاز تولید را بده، جنگنده ها باید برخی تست های آزمایشی را در شرایط مدل سازی پیچیده و شبیه سازی تهدیدات جدی انجام دهند که در آزمایشات پروازی واقعی غیر ممکن است.

نماینده وزارت دفاع اطلاع داد که چنین آزمایشاتی از دسامبر سال ۲۰۲۰ به سال ۲۰۲۱ بدون مشخص کردن دقیق ماه به تعویق افتاده اند.

این شبکه خاطر نشان می کند که تصمیم مربوط به آغاز تولید ممکن است تا پایان سال بعد به تعویق بیافتد. این نشریه می نویسد، حتی اگر آزمایشات در آغاز سال ۲۰۲۱ انجام شود، زمان کافی لازم است تا نتایج آنها ارزیابی شده و گزارش تهیه شود.»

13 آبان ماه امسال که روز مبارزه با استکبار ستیزی است، روز انتخابات آمریکا به عنوان نماد استکبار هم هست و خیلی از مردم آزادی خواه جهان به انتظار این روز هستند که این نماد فروبریزد.

انتهای پیام/رضا جامی