zendan3

یکی از وسایلی که چند صباحی است در بورس تبیلغات برای جلوگیری از بچه دار شدن ناخواسته وارد زندگی های زناشویی مردم جهان به خصوص مسلمانان شده ، استفاده از کاندوم است .

به گزارش راه اترک، آنچه مهم است این کاندوم ساخته و پرداخته ی فرهنگ غربی است . اما چرا و چگونه وارد جوامع اسلامی به خصوص ایران اسلامی ما شد ؟
یکی از مشکلاتی که غربی ها به خصوص استعمار با آن مواجه بودند ،‌افزایش جمعیت مسلمانان جهان بود . این امر برای غربیها آنچنان سخت آمده بود که برای مواجه با آن دست به برنامه ریزی های گسترده ای زدند .
یکی از این برنامه ها تبلیغ برنامه ی کنترل جمعیت بود که باید ظاهری جذاب به آن داده می شد تا در کشورهای اسلامی مقابله ای با آن صورت نمی گرفت . آنها توانستند در مدت چند سال این برنامه را به خصوص با روی کار آمدن دولت اصلاحات ،‌عملیاتی نمایند.
اما این وسیله چه کارایی و چه آسیبهایی به همراه داشته و خواهد داشت ؟
یکی از اصلی ترین کارایی های آن کاهش موالید در کشورهای اسلامی بود که این امر خواسته ی تولیدکنندگان آن بود .
اما مشکلات آن بسیار زیاد و وحشتناک بود . از جمله : بالا رفتن سن ازدواج ،‌ افزایش روابط جنسی نامشروع و از همه مهمتر مقطوع النسل کردن تدریجی جامعه ی اسلامی بود. متاسفانه تا اندازه ای نیز در این امر موفق بودند به گونه ای که امروز رشد جمعیت کشوری همچون ایران اسلامی به زیر 2درصد رسیده که صدای بسیاری از کارشناسان را هم درآورده است .
امیدواریم مسولین امر در این زمینه اقدامات آموزشی و تبلیغی لازم را مبذول نمایند .
انتهای پیام/جامی