puyaaaa1

از همه مسئولین شرق گلستان بابت همه تلاشهایشان برای برقراری پروازهای فرودگاه قدس کلاله تشکر می کنیم.

به گزارش راه اترک، فرودگاه قدس کلاله در اوایل شهریور امسال برای پنجمین بار مورد بهره برداری قرار گرفت تا شاید اتفاقات خوبی در زمینه توسعه منطقه در زمینه های مختلف به خصوص گردشگری روی دهد.

همه مسئولین شرق گلستان تلاشهای گسترده ای را برای حفظ این فرصت انجام دادند ولی گویا علی رغم تلاشهای مسئولین و رغبت مردمی به این پروازها، برخی دوست نداشتند که این فرصت در شرق گلستان تقویت شود.

از سنگ اندازی برای آمدن مخزنی که در فرودگاه گرگان اضافه بود و هیچ وقت به کلاله نیامد تا پایین آوردن قیمت بلیط های پرواز تهران به گرگان حتی به قیمت 70 هزار تومان در برهه از آغاز پروازها در فرودگاه کلاله، از جمله تلاشها برای خاموش کردن یکی از فرصتهای توسعه اقتصادی شرق گلستان شد.

ای کاش مسئولین و کسانی که در استان دوست ندارند که پروازها در شرق گلستان تقویت شود نیم نگاهی به استان سابق ما می انداختند که هم اکنون 3 فرودگاه فعال دارد و از هر سه فرودگاه به بهترین شکل استفاده می کند.

ما به عنوان جمعی از جوانان شرق گلستان، از مراوه تپه تا گنبد و رامیان و آزادشهر، در این جا لازم می دانیم از تلاشهای صورت گرفته مسئولین شرق گلستان برای پایدار ماندن پروازها در فرودگاه کلاله تقدیر و تشکر نماییم.

در این بین به خصوص از تلاشهای خوب مهندس شهرام کوسه غراوی که به حق زحمات زیادی را برای پایداری این پروازها کشیدند، تقدیر می کنیم.

اگرچه فعلا پروازها تعطیل شده ولی امیدواریم بعد از اربعین طبق وعده داده شده مدیرکل فرودگهای استان، دوباره این پروازها شکل بگیرد چرا که طبق نامه ی خود هواپیمایی پویا، 50 درصد پروازهای این هواپیمایی بالای 50 درصد مسافر داشته و این یعنی مردم استقبالشان خوب بوده است.

ای کاش دوباره همان خیران قبلی برای کاهش قیمت پروازها ورود می کردند.

nameh1

البته در این نامه به مسافران پروازهای 26 و 29 مهر هیچ اشاره ای نشده است.

جمعی از جوانان شرق گلستان

انتهای پیام/ج