کد خبر

musaa2

جانشین سپاه نینوای گلستان در جمع مردم و علمای اهل سنت شرق گلستان گفت: وحدت بین اقوام و مذاهب، قوام بخش انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش راه اترک، سید موسی حسینی، جانشین سپاه نینوای گلستان در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله و سلم که در مصلی قوشه سو برگزار شد، گفت: همه اقوام و مذاهب، در زیر پرچم اسلام قرار گرفته اند و همین امر موجب منکوب شدن دشمنان شده است.

حسینی گفت: اندیشکده های مختلفی در شرق و غرب جهان در حال مطالعه انقلاب اسلامی ایران هستند که یکی از این اندیشکده ها، اندیشکده امریکن اینترپرایزاست.

وی ادامه داد: این اندیشکده در خصوص نظام جمهوری اسلامی ایران می گوید:«نظام ایران، دولتی انقلابی و ایدئولوژیک است و بزرگترین تهدیدهای ما هم بر علیه آن کارگر نخواهد بود. بلکه این نظام از داخل و جریانها و گروههای سیاسی قابل تهدید شدن است.»

جانشین سپاه نینوای استان ادامه داد: وقتی بررسی می کنیم می بینیم که نوک پیکان دشمن، به سمت مردم و رهبری نظام است، چرا که آنها می خواهند مردم را از نظام جدا نمایند.

سید موسی حسینی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، در گوشه گوشه این سرزمین، خدمات اجتماعی از قبیل: بیمارستان، درمانگاه، خانه بهداشت، جاده، گاز، آب بهداشتی، تلفن، مدرسه، دانشگاه و ... رسیده و همه مردم از این نعمات بهره مند می شوند.

حسینی اضافه کرد: بزرگان منطقه می دانند که در قبل از انقلاب، تنها دو مرکز دانشگاهی در استان وجود داشت ولی الان بیش از 90 فضای دانشگاهی وجود دارد که حتی این فضاهای دانشگاهی در نقاط مرزی مانند مراوه تپه هم رسیده است و امروز فرزندان ما حتی دختران ما به راحتی در دانشگاههای داخل استان و حتی خارج از استان در حال درس خواندن هستند.

وی گفت: امروز زنان و مردان ما صاحب کرامت شده اند و کرامتشان در دستان خودشان است و این ها به برکت این نظام اسلامی است.

جانشین سپاه نینوای گلستان افزود: امروز وحدت کلمه رمز پیروزی انقلاب اسلامی بوده و همین وحدت است که خار چشم دشمنان و مایع پایداری نظام اسلامی شده است.

حسینی گفت: امروز همه در حفظ انقلاب و کمک به آن سهیم هستند و همین سهیم بودن موجب دفاع همیشگی آنان از انقلاب شده است.

روستای قوشه سو از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان است.

انتهای پیام/جامی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید