DOKHTAR

معاون سیاسی - اجتماعی استانداری گلستان، یک دختر ترکمن را به عنوان مشاور امور بانوان خود در مناطق مرزی انتخاب نمود.

به گزارش راه اترک به نقل از مهر، کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان گلستان عصر یکشنبه به ریاست عبدالرضا چراغعلی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در نقطه مرزی و در مسجد جامع روستای تنگلی گنبدکاووس تشکیل شد.

در این جلسه امام جمعه اینچه برون با بیان نیازهای منطقه مرزی، حضور مدیران استانی را فرصتی مناسب برای رفع مشکلات منطقه اینچه برون دانست.

در ادامه مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری ضمن ارائه گزارش عملکرد دستگاه ها در خصوص مناطق سیلزده برنامه های آتی را برای کاهش محرومیت در منطقه مرزی اعلام کرد.

در این نشست همچنین معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان، حضور دکتر عرف معاون محترم سیاسی وزیر کشور در عید سعید قربان و تشکیل جلسه مشترک با روحانیون و علمای اهل تسنن و تشیع منطقه را نقطه عطفی در فعالیت های اجتماعی و سیاسی منطقه دانست و از تمامی مدیران حاضر در جلسه خواست با حضور میدانی در میان مردم و مناطق کمتر توسعه یافته روند توسعه و خدمات رسانی به مناطق مرزی را سرعت ببخشند.

در این جلسه مقرر شد از اعتبارات تخصیصی وزارت کشور هم توجه ویژه ای در حوزه آسیب های اجتماعی، ایجاد نشاط اجتماعی و حوزه زنان این منطقه شود.

در پایان جلسه عبدالرضا چراغعلی با صدور ابلاغی خانم «آیدا آرکاکلی» منتخب جمعیت دانش آموزی اینچه برون را به عنوان مشاور خود در حوزه دانش آموزی و بانوان مرزنشین معرفی کرد.

همچنین بعد از پایان نشست، از خانواده های بی بضاعت منطقه هم سرکشی و قول مساعد برای کمک به آن ها داده شد.

انتهای پیام/