vahedi

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در خصوص حاشیه های انتخابش به خاطر بده بستان دو نماینده، این حاشیه را به شدت تکذیب کرد.

به گزارش راه اترک، هادی واحدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله که به تازگی به جای داود عوض زاده ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله را بر عهده گرفته است در جمع خبرنگاران شرق گلستان حواشی انتخاب او به واسطه بده بستان دو نماینده شرق گلستان را به شدت تکذیب کرد.

واحدی در این خصوص گفت: با قاطعیت می گیوم هیچ ارتباطی بین دو نماینده برای آمدن من نبوده است و من در ستاد هیچ نماینده ای به خاطر اینکه نماینده فرمانداری بودم حضور نداشتم.
وی در خصوص انتخابش گفت: معرفی بنده به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان به مسئولین شهرستان بوده و همزمان با من چند نفر دیگر هم معرفی شده بودند که مسئولین شهرستان طرحها و نظرات من را پذیرفتند.
رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله ادامه داد: بنده علاوه بر گزینه کلاله ، گزینه های دیگری هم برای انتخاب شهر داشتم ولی ویژگیهای شهرستان کلاله به خاطر وجود استعدادهای  ورزشی ویژه باعث شد که این شهرستان را انتخاب کنم چرا که معتقد بودم می توانم در این منطقه مثمر ثمر باشم.
واحدی ادامه داد: من دنبال چالش و کار هستم و در کلاله این شرایط مهیا بود و من مسئولین شهرستان را در قسمت ورزش فعال و پیگیر دیدم و امیدوارم بتوانم در این مسئولیت موفق عمل کنم و کلاله را به جایگاه واقعی آن در ورزش استان و کشور برسانم.

شهرستان کلاله در استان گلستان واقع شده است.

انتهای پیام/رضا جامی