vahedi0

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: با روسای هیاتهای ورزشی دیدار خواهیم داشت و هیاتهایی که در فرصت اعلام شده کم کاری کنند، متحول خواهند شد.

به گزارش راه اترک، هادی واحدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در نشست خبری با اصحاب رسانه از پیگیری پروژه های ناتمام ورزشی به خصوص در روستاها خبر داد.

واحدی گفت: در این زمینه حتما پیگیر این پروژه ها خواهیم بود و در مدت باقی مانده از دولت دوازدهم تنها به دنبال اتمام پروژه های ناتمام هستیم و پروژه جدیدی را شروع نخواهیم کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله ادامه داد: در زمینه ورزش بانوان هم به تازگی رئیس یکی از هیاتهای ورزشی را از بانوان انتخاب کردیم و قرار است کار انتخاب نائب رئیسی هیاتهای ورزشی از بین بانوان نیز به سرعت پیگیری شود.

vahedi0

وی از کم لطفی توجه به ورزش بانوان گلایه کرد و گفت: پیگیر هستیم تا از این به بعد بودجه های تخضیص یافته به هیاتهای ورزشی درصد مشخص آن حتما در ورزش بانوان هزینه شود.

واحدی در خصوص هیاتهای ورزشی شهرستان کلاله هم گفت: ما در شهرستان کلاله 32 تا 33 هیات ورزشی داریم که در مقیاس کشوری که 43 هیات فعال هست ، حدود 10 هیات را در شهرستان نداریم .
رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله در خصوص فعالیت هیاتهای ورزشی هم گفت: یک سری هیاتها فعالیت آنچنانی ندارند و قرار است از هفته بعد، هر روز 3 تا 4 هیات را فراخوان بدهیم  و به این هیاتها یک فرصت 2 تا 3ماه می دهیم و در صورتی که نتوانند فعالیت خود را نشان دهند، بدون تعارف تغییر وتحول در در آن هیاتها را خواهیم داشت.
وی در ادامه گفت: اداره ورزش و جوانان نقش نظارتی دارد و بیشتر نقش را رئیس هیاتها دارند.و اگر هیاتها فعالیت نکنند، حتما تغییر و تحول اتفاق خواهد افتاد.

شهرستان کلاله در استان گلستان واقع شده است.

انتهای پیام/رضا جامی