jayeghah

تلاش نماینده شرق گلستان موجب وعده وزیر نفت برای آمدن جایگاه سوخت به فرودگاه شهدای کلاله شد.

به گزارش راه اترک، فرودگاه شهدای کلاله(فرودگاه قدس) از قدیمی ترین فرودگاههای ساخته شده در کشور می باشد که عمری بالای 50 سال دارد.

این فرودگاه که اولین فرودگاه فعال شده در استان گلستان هم هست، به خاطر نامهری های صورت گرفته، علی رغم 6 تا 7 بار افتتاح، با شکست در پرواز ها روبرو شد و مهمترین علت مطرح شده برای این شکستها عدم وجود زیرساخت جایگاه سوخت برای آن بوده است.

حالا نماینده جدید شرق گلستان پیگیر ایجاد زیرساخت دائمی برای برقراری دوباره پروازها برای این فرودگاه پرحاشیه شمال کشور شده است.

در تازه ترین خبر منتشر شده از سوی دکتر رضا آریانپور در خصوص پیگیری فرودگاه شهدای کلاله ، وی طرح سوال از وزیر نفت را پیگیر شد و در این خصوص از وزیر برای کوتاهی در ساخت جایگاه سوخت فرودگاه شهدا سوال کرد.

وزیر نفت در این خصوص و در پاسخ به سوال نماینده مردم شرق گلستان گفت: به دلیل اینکه پروازها کم است سوخت‌رسانی برای شرکت سوخت‌رسانی صرف نمی‌کند حتی درصورتی که سوخت رایگان به شرکت داده شود هزینه حمل و نقل آن بالا است.

زنگنه در خصوص راهکار حل برون رفت جایگاه سوخت فرودگاه شهدای کلاله گفت: کمیسیون انرژی کمک کند تا با همکاری وزارت راه و سازمان برنامه و بودجه سیستم سوخت‌رسان به صورت سیار یا ثابت برای این فرودگاه ایجاد شود.

حال باید دید این اتفاق کی روی خواهد داد و آیا این پاسخ وزیر نفت، وعده ای بی سرانجام است و یا سرانجامی برای این گفته در خصوص فرودگاه شهدای کلاله ، تا قبل از سال نو، پیدا خواهد شد؟
انتهای پیام/رضا جامی