از آمارهای وزیر و برخی از نمایندگان ، سرکوچه مون دنبال ایستگاه راه آهن می گردم - پایگاه خبری تحلیلی اترک

آرشیو

روز : ماه : سال :

besh1

یک شهروند گلستانی بعد از رای آوری دوباره وزیر راه با تعجب تمام گفت: آمارهای آخوندی آنقدر جذاب بود که من یک لحظه رفتم سرکوچمون دنبال ایستگاه راه آهن و مترو گشتم.

به گزارش راه اترک، امروز نمایندگان مجلس، دو وزیر دولت دوازدهم را به استیضاح کشاندند، استیضاحی که به زعم خیلی ها از قبل نتایجش معلوم بود.

آری هر دو وزیر دوباره رای آوردند و به دولت بازگشتند.

یکی از شهروندان شهرستان مرزی مراوه تپه در این خصوص مطلبی را نوشته و به سایت راه اترک ارسال کرده که در زیر آن را می خوانیم.
جاتون خالی امروز... نشستیم تلویزیون بیینیم.
ازقضا همه شبکه ها(مثل همیشه)یا یک مجری نشسته بود حرف میزد یا داشت با یک آشپز،پخت و پز یاد میداد و یا ... رسیدیم به شبکه خبر.

بله،شبکه خبر و پخش مستقیم جلسه استیضاح وزرا.😋
این روزا همه جاصحبت از این استیضاحا و باج خواهی برخی نمایندگان و باج سبیل دادن برخی وزرا و تهدیدات جالب و بگم بگم بود، تا اینکه امروز تو تلویزیون مشاهده کردم که همه قسم و آیه و فلان که من با آقای وزیر دوستم و ....😱😱😱😱
جاتون خالی با کلی هم آیه و جملات عربی اشنا شدم،همه با آیات و قسم ها و جملاتی صحبت میکردن که بیا و ببین، "والا بلا تلا به همین قران مجید هرچی میخام بگم راسته و در راستای دفاع ازحقوق مردم وموکلان خودم و من وکیل مردمم و ...."تازه فهمیدم چقد نمایندگان و وزرای متدین وبااعتقاداتی داریم،چقدر نماینده ها بفکر مردم هستن، بیچاره ها اصلا بفکرخودشونم نیستن.😏😏😏
وزرا هم دمشون گرم آمارهایی ارایه میدادن که اگه این آمارها واقعی باشه که فکرمیکنم حداقل باید تراز اقتصادیمون بالای ۱۰۰ - ۱۲۰ باشه، و برای کارباید ازکشورهای دیگه نیرو وارد کنیم.

آمارهای آخوندی هم آنقدر جذاب بود من یک لحظه آنقدر جاخوردم رفتم سرکوچمون دنبال ایستگاه راه آهن و مترو میگشتم😁😁😁
من موندم آنقد این نماینده ها مجلس متدین، آنقدر وزرا پرکار ودرستکار،پس کی داره گند میزنه به این اقتصاد و وضعیت مردم و ...😵❓
نتیجه ای که گرفتم این بود که مردم، شما مقصرید، من مقصرم، ماییم که مملکت رو نابودکردیم!!؟
😂تازه ی جوک خنده دار هم آخر صحبتهای آخوندی پخش شد، فکرکنم خط رو خط شد شبکه خبر، بیجاره آخوندی فقط ۴ میلیون پول داره توحسابش، هیچ سرمایه وپس انداز دیگه ای نداره، عزیز دلم، آخوندی جان، تو فقط خونه ت x  میلیارد قیمتشه گل من 😒،ملت رو چی فرض کردی؟!!
یادقالیباف خدابیامرزافتادم.
اقایون وزرا ومسوولین،دم خروستون رو باورکنیم یا قسم حضرت عباس؟!
نویسنده : حمیدپرنیا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید